Krótko o nas…

czyli czym się zajmujemy

Firma ALTER zajmuje się profesjonalną obróbką metali na potrzeby przemysłu oraz budownictwa. Najwyższa jakość i terminowa realizacja powierzonych prac to zasada, którą kierujemy się współpracując z naszymi zleceniodawcami.

Wyróznia nas profesjonalne podejście do każdego powierzonego nam zadania oraz dbałość o potrzeby naszych klientów. Oferujemy projektowanie oraz prefabrykowanie konstrukcji stalowych, cięcie, kształtowanie elementów z blach oraz spawanie metodą TIG oraz MIG/MAG stali węglowych oraz stopowych. Świadczymy usługi dla przemysłu, instytucji komunalnych, jak i klientów indywidualnych. Wykonujemy hale produkcyjne, przemysłowe, magazynowe. Oczywiście nic nas nie ogranicza pod względem podejmowania nowych wyzwań, które realizujemy z radością oraz dumą. Zawsze przy naszej pracy szczególną uwagę zwracamy na jakość wykonania, gdyż jesteśmy świadomi, że konstrukcje spawane nieraz pełnią funkcje odpowiedzialne, a od tego jest zależne bezpośrednio bezpieczeństwo ludzi.

KONSTRUKCJE STALOWE

Wykonujemy konstrukcje stalowe zgodnie z projektem klienta lub według własnych rozwiązań.

OBRÓBKA BLACH CNC

Obróbka blach przy pomocy cięcia plazmowego lub gilotyną oraz możliwość gięcia elementów pozwala na wykonanie detali o złożonych kształtach.

CIĘCIE I GIĘCIE

Oferujemy cięcie i gięcie blach oraz profili stalowych.

USŁUGI ŁADOWARKĄ TELESKOPOWĄ I HDS

Oferujemy wynajem obrotowej ładowarki teleskopowej 24m