Krótko o nas…

czyli czym się zajmujemy

Firma ALTER zajmuje się profesjonalną obróbką metali na potrzeby przemysłu oraz budownictwa. Najwyższa jakość i terminowa realizacja powierzonych prac to zasada, którą kierujemy się współpracując z naszymi zleceniodawcami.

Wyróznia nas profesjonalne podejście do każdego powierzonego nam zadania oraz dbałość o potrzeby naszych klientów. Oferujemy spawanie metodą TIG oraz MIG/MAG stali węglowych oraz stopowych. Świadczymy usługi dla przemysłu, instytucji komunalnych, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy produkcję maszyn i ich części, rurociągi technologiczne, wiaty, bramy, ogrodzenia, balustrady oraz inne konstrukcje spawane. Oczywiście nic nas nie ogranicza pod względem podejmowania nowych wyzwań, które realizujemy z radością oraz dumą. Zawsze przy naszej pracy szczególną uwagę zwracamy na jakość wykonania, gdyż jesteśmy świadomi, że konstrukcje spawane nieraz pełnią funkcje odpowiedzialne, a od tego jest zależne bezpośrednio bezpieczeństwo ludzi.

KONSTRUKCJE STALOWE

Wykonujemy konstrukcje stalowe zgodnie z projektem klienta lub według własnych rozwiązań.

OBRÓBKA BLACH CNC

Obróbka blach przy pomocy cięcia plazmowego lub gilotyną oraz możliwość gięcia elementów pozwala na wykonanie detali o złożonych kształtach.

CIĘCIE I GIĘCIE

Oferujemy cięcie i gięcie blach oraz profili stalowych.

USŁUGI ŁADOWARKĄ TELESKOPOWĄ I HDS

Oferujemy wynajem ładowarki teleskopowej 17m oraz samochodu dostawczego z http://alter.com.pl/index.php/procesy/HDS