Historia firmy

Historia firmy

Firma Alter powstała w połowie 2011r. z zamiłowania jej założyciela do stali. Pasja dotycząca procesów produkcji i możliwości konstrukcyjnych stali zaważyła o rodzaju działalności firmy.

Początkowo firma przyjmowała drobne zlecenia na balustrady oraz inne niewielkie elementy stalowej ślusarki budowlanej. Jednak niewielkie zlecenia nie zniechęcały założyciela firmy. Powszechnie wiadomo jak ważne jest to, aby lubić to co robimy. Sprawia to, iż z chęcią i pasją rozwijamy się, co przekłada się na wyższe i lepsze efekty wykonanej pracy. Szybko zauważyli i docenili to klienci firmy. Solidne wykonanie oraz terminowość pozwoliły na zdobycie ich zaufania oraz pozyskiwanie nowych zleceń. Firma zaczęła rozrastać się – pojawili się nowi pracownicy oraz nowe maszyny i urządzenia, a co za tym idzie nowe możliwości.

Obecnie specjalizujemy się w budowie konstrukcji stalowych takich jak hale produkcyjne i magazynowe oraz w produkcji stalowej ślusarki budowlanej i innych detali architektonicznych na potrzeby budownictwa. Zakres oferowanych produktów to m.in. lekkie konstrukcje stalowe, obróbka aluminium, balustrady, drobne detale architektoniczne oraz konstrukcje wsporcze. Ponad to oferujemy usługi cięcia blach i profili stalowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zespół Alter